lipca 15, 2016

Konkurs urodzinowy!!!


Kochani,

już 21 lipca będę świętowała trzecie urodziny mojego bloga. Właśnie wtedy pozwolę sobie na odrobinkę wspomnień i poopowiadania, jakie to dla mnie ważne. Wielu z Was obchodziło już takie dni, dlatego wiecie, że są to dni radosne. A ja lubię dzielić się swoim szczęściem! Dlatego postanowiłam wywołać na twarzach paru osób szerokie uśmiechy, obdarowując je książkami. Moi drodzy (werble proszę) będzie konkurs!

KONKURS URODZINOWY

1. Do wygrania same wspaniałości, ufundowane przez wydawców. Oto lista nagród, które możecie zgarnąć:

Business&Culture
- Moje serce należy do ciebie Allesio Puleo
- Ritterowie. Rzecz o mazurskiej duszy Patrycja Pelica
- 2x Tylko ty Federico Moccia

Wydawnictwo Literackie
- 2x Moja Ananke Ewa Nowak

Wydawnictwo Media Rodzina
- Przebudzenie Arkadii Kai Meyer
- Śnieżka musi umrzeć Nele Neuhaus
- Ulubione momenty Adriana Popescu

Wydawnictwo Prószyński i S-ka
- Kobiety z ulicy Grodzkiej. Matylda Lucyna Olejniczak
- Weneckie lato Nicky Pellegrino

Bardzo dziękuję za ufundowanie nagród. Niezmiernie się cieszę, że mogę przekazać je dalej szczęśliwcom.

2. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby mieszkające na terenie Polski.
3. Czas trwania konkursu: 15.07 – 20.07. Ogłoszenie wyników nastąpi 21.07.
4. Zwycięzców wybiorę na dwa sposoby (pół na pół): poprzez subiektywny wybór najlepszej odpowiedzi oraz losowanie. Nagrody zostaną przypisane do laureatów drogą losowania.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy zostawić komentarz pod postem na Facebooku [klik] i odpowiedzieć na zadanie konkursowe:

Krótko zachęć mnie do przeczytania Twojej ulubionej książki.

6. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba obserwować profilu na Facebooku, Instagramie bądź bloga, jednak będzie mi miło, jeżeli to zrobicie.
7. Zapraszam również do obserwowania sponsorów całej zabawy: Business&Culture, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo MediaRodzina oraz Wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Do dzieła!!!

5 komentarzy:

 1. "Ponad wszystko" Nicola Yoon

  Poruszająca.Wzruszająca.Zaskakująca.Porywająca.Zatrzymująca bicie serca!
  Biel. Czerń. Nieskończoność. Obsesja. Infekcja. Obietnica. Asymptota.

  Tu link do mej mega krótkiej recenzji na lubimyczytac.pl:
  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/300923/ponad-wszystko/opinia/33408473#opinia33408473


  anies2


  Tu link do mej mega krótkiej recenzji na portalu lubimyczytac.pl:
  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/300923/ponad-wszystko/opinia/33408473#opinia33408473

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecam Magiczne lato Aleksandry Tyl. Książka trafiła do mych tak przez przypadek ale w pamięci mam do dziś. Idealna na letni dzień i wieczór. Sielankowa wioska, matka z córką odpoczywają od codziennego życia. Pełna humoru z małym wątkiem kryminalnym :) po prostu trzeba ja przeczytać !

  OdpowiedzUsuń
 3. "O stulatku, który wyskoczył przez okno i zniknął" - Jonas Jonasson. Niesamowita historia, zaskakująca od pierwszej strony. Nie oglądałam filmu, zaczęłam od książki. I z czystym sumieniem mogą powiedzieć, że to jedna z moich ulubionych powieści. Tyle humoru, cudownie absurdalnego, lekkiego, z odpowiednią dozą filozofii - nie spotka się tego nigdzie indziej. I ciągle akcja - zarówno w czasie rzeczywistym, jak i w opowieściach o życiu głównego bohatera - tak niemożliwych, interesujących. W tej książce nie ma ani jednego nudnego zdania, każde słowo czytane jest z przyjemnością, a oczy otwierają się z niedowierzania co i rusz. Nie wspominając o uśmiechu na twarzy, który pojawia się na pierwszej stronie, a znika dopiero na ostatniej.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Mechanizm serca" Mathias Malzieu

  Jest to piękna i wzruszająca powieść o życiu chłopca z zegarem napędzającym serce. Przeznaczona, mimo swej baśniowej oprawy, dla osób dojrzałych, gdyż młodzież może nie zrozumieć przekazu tej książki. Mechanicznego chłopca poznajemy już w momencie narodzin, jednak jego dalsze losy opisane są w późniejszej fazie jego istnienia. Pochłania się tę książkę spokojnie w jeden wieczór, jednak nie dlatego że jest taka banalna, a dlatego że wciąga swoją zawartością, stylem i przesłaniem

  OdpowiedzUsuń
 5. To bardzo trudne zadanie bo poleciłabym Tobie setki ulubionych książek jakie mam w swojej biblioteczce i w głowie ale ponieważ trwają wakacje polecę Ci jedną jedyną w swoim rodzaju książkę podróżniczo przygodową "Zew natury. Moja ucieczka na Alaskę" Guy'a Grieve'a. To książka niezwykła, opowiada o trzydziestokilkulatku który sfrustrowany swoją pracą i swoim życiem postanawia w pewnym momencie wyruszyć w podróż życia właśnie w dzikie rejony Alaski. Dalej nie opowiadam, powiem tylko tyle że przeżywa tam wiele przygód i nieoczekiwanych zdarzeń..Książkę czyta się jednym tchem, nie można się oderwać:) Polecam naprawdę w ciemno, warto zarwać wieczór i noc:D
  gosia1225@interia.eu
  Gosia Bibliofilka

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Licencja na czytanie , Blogger