Konkurs Świąteczny
1. Konkurs organizowany jest przez autorkę bloga http://licencja-na-czytanie.blogspot.com, Szusteczkę.
2. Nagrody funduję osobiście. Będą one w formie niespodzianki, ale możecie spodziewać się jednego - będą to książki :)
3. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby mieszkające na terenie Polski.
4. Nie trzeba posiadać bloga, aby wziąć udział.
5. Proszę o polubienie mojej strony na Facebooku [klik] oraz dodanie bloga do obserwowanych. Nie jest to warunek konieczny, ale będzie mi miło :)
6. Będę wdzięczna za udostępnienie informacji o konkursie na Facebooku.
7. Proszę o wklejenie banera konkursowego wraz z odnośnikiem [klik] na swojego bloga.
8. Konkurs trwa od 1.12 do 24.12.2013.
9. Wyniki pojawią się do 31.12.2013. Będzie dwoje zwycięzców:
- jeden poprzez losowanie;
- drugi poprzez mój indywidualny, subiektywny wybór.
Pytania konkursowe
#1 "Jakie obchody Świąt Bożego Narodzenia, opisane w książce, najbardziej przypadły Ci do gustu?
Opisz je w skrócie, wyjaśnij swój wybór."
#2 "Pomyśl o swoim ulubionym bohaterze. Jaki prezent na święta byś mu podarował/a?"
#3 "Gdybyś mógł/mogła spędzić święta z wybranymi fikcyjnymi bohaterami, kto by to był i jak byś je spędził/a?"
#2 "Pomyśl o swoim ulubionym bohaterze. Jaki prezent na święta byś mu podarował/a?"
#3 "Gdybyś mógł/mogła spędzić święta z wybranymi fikcyjnymi bohaterami, kto by to był i jak byś je spędził/a?"
Baner konkursowy
Na odpowiedzi czekam do 24 grudnia do północy!
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńZagalopowałam się z tą odpowiedzią, mało uważnie przeczytałam instrukcję. Już wysyłam zgłoszenie drogą mailową:)
UsuńZdarza się każdemu, ale może faktycznie jakoś to wyróżnię :)
UsuńŚwietnie, bardzo się cieszę :)
Cóż, raczej nie przypominam sobie książki, w której obchodzili święta, co znaczy że albo takowej nie czytałam, albo nie obchodzili tych Świąt w jakiś szczególny sposób, więc chyba nie wezmę udziału :c
OdpowiedzUsuńDlatego jakbys nie zauważyła masz 3 opcje do wyboru..
UsuńPisałam ten komentarz zanim zostały dodane pozostałe dwa pytania. Zastanów się zanim na kogoś naskoczysz. :)
UsuńPozdrawiam,
Nika
Ja także nie czytałam książki w której święta były organizowane w jakiś specjalny sposób:/ Pozdrawiam i zapraszam na mój konkurs:)
OdpowiedzUsuńCześć :D Chętnie wezmę udział! Tak się składa że przypomniałem sobie, że w jednej z książek które czytałem były bardzo nietypowo obchodzone święta. Jak tylko sklecę jakąś przyzwoitą odpowiedź, to ją wyślę :D
OdpowiedzUsuńO widzę że blog nieco inaczej wygląda :) Zawsze dobrze odświeżyć czasem layout. No i nie mogę doczekać się twojej odpowiedzi na mój konkurs c: Pozdrawiam!
Mam pytanie. A mianowicie w 4 punkcie jest napisane, że nie trzeba posiadać bloga, aby wziąć udział w konkursie. Natomiast w 7 jest o wklejeniu banera na swojego bloga. No i tu moje pytanie: czy trzeba mieć bloga, żeby wziąć udział w konkursie czy też nie? Pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuńNie trzeba posiadać bloga, aby wziąć udział. Jeżeli ktoś go ma, to proszę o wstawienie baneru, ale jest to gest dobrej woli, a nie wymóg konieczny :)
UsuńPozdrawiam :)
Pomyślę, pomyślę i może coś wymyślę :)
OdpowiedzUsuńpomyślałam i wysłałam :) Pozdrawiam serdecznie :)
UsuńMiałam napisać, jeżeli mogę być szczera, ten szablon podoba mi się bardziej niż poprzedni, gratuluję pomysłu
UsuńPobrany z Zaczarowane Szablony, ponieważ sama niestety nie potrafię takich cudeniek robić :)
UsuńMam nadzieję, że mail dotarł ;)
OdpowiedzUsuńOk, wysłałam :)
OdpowiedzUsuń